0546 936 48 49
satis@bonjurbahce.com

Kına Gecesi

Bekarlığınızın son akşamlarında gerçekleştirilen en güzel geleneklerimizden biridir Kına…Kına gecesi, girişte geleneksel kıyafetleriyle misafirlerinizi karşılayan hosteslerimizin güler yüzlü sunumu ve lokum ikramıyla başlar… Saat ilerledikçe gecenin eğlencesi de artar. Zengin ikramlar, gelin ve yakın arkadaşlarının kaftanları, misafirlerimiz için tef, şakira ve halay mendilleri, kına tepsisi ile güzel türküler eşliğinde kına yakılması. Farklı kostüm ve danslarla gece boyunca devam eden ve zenginleştirilen eğlence. Biz sizin için her ayrıntıyı düşündük...

19:00 – 24:00 saatleri Cuma ve Pazar günleri 200 kişi ve üzeri davetler kabul edilmekte olup, Cumartesi günü için minimum 250 kişi katılım gerekmektedir. 200 kişi altında ki davetler hafta içi günlerine alınmaktadır.

Kokteyl Menüler Cumartesi – Pazar 13:00-16:30 saatleri ve Pazartesi – Perşembe (hafta içinde) 19:30 – 24:00 saatlerinde  geçerlidir.
 
Yemekli menüler için masa düzeninde maksimum 300 davetli, kokteyl düzeninde ise maksimum 500 davetli kapasiteye sahiptir.

Davet Menülerimize Dahil Hizmetlerimiz;

* Düğün Danışmanı Düğününüzü planlamaya başladığınız ilk andan itibaren davet menüsünün oluşturulması, davetinize değer katacak profesyonel çözüm ortaklarımız ile yapılacak koordinasyon toplantıları ve düğün gününün akışına kadar her detayda sizlere yardımcı olacaktır.

* Davet öncesinde iki kişilik menü tadımı yapılacaktır.

* Hazırlık Odası

* Çiftimize işletmemizde hazırlıklarını tamamlamaları adına gelin odası tahsis edilecektir. Hazırlık odalarına düğün öncesinde iki kişilik menü servisi yapılacaktır.

* Organizasyon boyunca sadece Gelin-Damat servisinden sorumlu kişisel garson verilecektir.

* Gala ve Kına Menülerimiz için 10’ar kişilik masa, beyaz masa örtüsü, masa ortası cam vazo içi led mum ve beyaz minderli Napolyon sandelyeler.

* Gala Menülerimiz için iki adet kolon ve mikserden oluşan Ses sistemi

* Bonjur Bahçe sınırları içerisinde Davet öncesi Gelin & Damada özel yapılacak çekimlerden 20 pozluk Fotoğraf Albümü (Yanlarında 3. Şahıs olmayan pozlardan oluşur.)
 
* Kokteyl Menülerimiz için Bistro Masalar ve Napolyon Sandalyeler.

Müşteri Hattı
0546 936 48 49
Koçullu Mah. Şile Yolu Cad. No:156 Ömerli Çekmeköy / İstanbul